خطبه دوّم نماز جمعه مورخه 20/11/1385 PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط مدیر   
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۵۰

خطبه دوّم نماز جمعه مورخه 20/11/1385

1.                    ایام عزاداری دهه ی اول محرم پایان یافت . لازم است از هیئت امنای مساجد و مداحان اهل بیت طهارت تشکر کنم . خصوصاً از هیئت امنای مساجدی که امسال از وجود علما در منابر استفاده کردند . مسجد صاحب الزمان ، مسجد امام رضای اسلام آباد ، مسجد جامع ، مسجد بازار ، مسجد قلعه باشی ، مسجد حضرت ابوالفضل ، مسجد فاطمیه ، انشاالله در سال های آینده ... .

2.                    در ایام دهه ی مبارک فجر شاهد افتتاح پروژه های مختلف هستیم که هر یک از آن ها در سایه ی تلاش مسئولین و نظام مقدس اسلامی بر وقوع می پیوندد . در این میان پیشرفت های علمی از همه خوشحال کننده تر است . 

می دانید یکی از کشنده ترین بیماری در سطح جهان بیماری ایدز است . در دنیا بیش از 25 میلیون نفر مرده و در هر 15 ثانیه یک نفر می میرد .

دانشمندان ایرانی یک داروی گیاهی کنترل کننده ی بیماری ایدز درست کرده اند که ویژگی های منحصر به فردی دارد ؛

-                      این دارو بر خلاف داروهای خارجی از گیاهان ساخته شده و عوارض داروهای شیمیایی را ندارد .

-                      این دارو با سرعت بالا به سلول سازی اقدام می کند . یعنی ویروس ایدز که سلول های سالم بدن را نابود می کند ، این داروی گیاهی در ساختن سلول به بدن کمک می کند .

-                      این دارو بر خلاف داروهای خارجی که باید دائماً مصرف شود ، فقط 90 روز مصرف می شود .

-                      قیمت آن در حد پایین است و کشورهای اروپایی نیز درخواست کرده اند .

این فعالت از زمان دولت آقای هاشمی شروع شده و ادامه دارد .

خبر خوشحال کننده ی دیگر این که ایران جزء آن سه کشوری شد که می تواند ضایعات نخاعی را ترمیم کند . در کشور حدود 70 هزار بیمار نخاع داریم ، دولت هم اعلام کرد که ما کمک خواهیم کرد تا ....

3.                    22 بهمن در پیش است . 22 بهمن روز تشکیل حکومت اسلامی است . 22 بهمن روز خشم و غضب دشمن غارتگر ملت ایران است .

  22 بهمن در هر سال روز نمایش قدرت و روز جنگ با توطئه های یک ساله ی دشمن که مردم با حضور خود در صحنه ی راهپیمائی همه ی آن را نابود می کنند .

امسال به لحاظ لشکرکشی امریکا به خلیج فارس و دریای عمان و ارسال پرونده ی هسته ای ایران به شورای امنیت ، حضور اشغالگران عراق – افغانستان در منطقه و شایعات مختلف ، راهپیمائی 22 بهمن که رسانه های غربی رفراندوم از آن تعبیر می کنند ، حائز اهميت است.

مردم در راهپیمائی به آمریکا اعلام خواهند کرد که ملت ایران هنوز جنایت های آمریکا را قبل از انقلاب و بعد از انقلاب فراموش نکرده اند . هنوز حمایت آمریکا از شاه معدوم ، تحریم اقتصادی ، تحمیل جنگ و سقوط هواپیمای مسافربری را فراموش نکرده اند .مردم خواهند گفت تمام ملت ایران یک پارچه حامی نظامشان هستند .

 
طراح و برنامه نویس: اکین