صفحه اصلی » اخبار » فرهنگی » حجه الاسلام صفری : اگر هزار سال هم سخن بگوییم اگر در عمل ضعف و سستی داشته باشیم نه خود اصلاح می شویم نه جامعه.
 
حجه الاسلام صفری : اگر هزار سال هم سخن بگوییم اگر در عمل ضعف و سستی داشته باشیم نه خود اصلاح می شویم نه جامعه. PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶

حجه الاسلام صفری امام جمعه گرمی با حضور در جمع اردوی يک روزه اعضای شجره طیبه صالحین در حلقات مربیان و سرگروه ها شرکت نمود. آقای صفری در اين همایش با بیان اين که هدف از تشکيل شجره طیبه صالحین ، تربیت و تحويل انسان صالح و مصلح به جامعه است ، گفت : دشمنان ما در تحمیل فرهنگ مبتذل خود هم متحد هستند ، هم برنامه‌ی کوتاه مدت و دراز مدت دارند ، هم به کراشان ايمان دارند و هم با عزم راسخ آن را تعقيب می کنند و هم برای آن اعتبار هنگفت هزینه می کنند. ولی متولیان فرهنگی ما نه متحد هستند و نه برنامه دارند و نه به کار فرهگیشان ایمان دارند و نه اعتبار لازم را برای آن تخصیص می دهند. بلکه بخشی از فرهنگ ما را کسانی مدیریت می کنند که خود پياده نظام مهاجمین فرهنگی هستند.

آقای صفری گفت ما هرچقدر در بابا فرهنگ سخن بگوييم و همایشها تشکيل دهيم تا وارد عرصه عمل نشديم و خلاء های فرهنگی را نشناختیم و برای توسعه و تعميق ارزشهای خودمان عزم راسخ و اقدام عملی نداشتیم ، دشمن در عرصه فرهنگی می تازد و ما هر روز شاهد تلف شدن جوانان ما در اعتیاد ، ابتذال و فساد اخلاقی خواهیم شد.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین