صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » حجه الاسلام صفری : ساقط نمودن هواپیمای مسافربری هنر نیست جنایت است. هنر این است که غول جاسوسی آمریکا متجاوز را ساقط کنی.
 
حجه الاسلام صفری : ساقط نمودن هواپیمای مسافربری هنر نیست جنایت است. هنر این است که غول جاسوسی آمریکا متجاوز را ساقط کنی. PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۹

نماز جمعه این هفته (07/04/98) با شرکت اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری امام جمعه شهرستان مغان در مسجد جامع گرمی اقامه شد.

حجه الاسلام صفری در خطبه اوّل ضمن دعوت مردم به تقوا از اهمیت شرح صدر سخن گفت و سعه صدر را اساس معنویت دانست.

حاج آقا صفری در خطبه دوّم شهادت مظلومانه شهید بهشتی و یارانش را تسلیت گفت و افزود امروز کسانی که شهید بهشتی و 17 هزار انسان بی کناه از مردم ایران را ترور کرده اند در حمایت چه کسی قرار دارند و در کجا زندکی می کنند؟

آقای صفری افزود متاسفانه آمریکا و اروپا زیر چطر رسانه های قدرتمند خود با ترفندهای فریبنده بسیاری از ساده لوحان کشورما را فریب داده اند و چهره ای متمدن از خود درست کرده اند به طوری که از دور چنین نمود دارند که کشورشان مهد تمدن است و آدمهایش مجسمه فضیلتند. عده ای در داخل نیز بصر دارند اما بی بصیرتند فریب این ظاهرسازیهای آنان را می خورند. در حالی که همین اروپا محل امن تروریستها و محل زندگی جنایتکارانی است که دستشان تا مرفق بر خون انسانهای مثل دکتر بهشتی آغشته است.

امام جمعه مغان در ادامه افزود : همین 12 تیر ماه روزی است که ناو جنگی آمریکا با شلیک دو موشک ، هواپیمای مسافربری ما را هدف قرار داد و 290 نفر مسافر زن و مرد و کودک را به دریا ریخت. کشورهای غربی نیز سکوت کردند. عجیب این است که جانی تماشاچی هر دو مدافع حقوق بشرند!!

حجه الاسلام صفری افزود : ولی خدا را شکر که ما همین هفته گذشته در همانجائی که آمریکا هواپیمای مسافربری ما را زد پهباد گرانقیمت و پیشرفته آمریکا را سرنگون کردیم. زدن هواپیمای مسافربری هنر نبود بلکه جنایت بود ولی ساقط کردن پهباد جاسوسی پیشرفته متجاوز که قابل رد یابی نیست ، این هنر است.

آقای صفری گفت : آمریکا به قاتل 290 نفر که هواپیمای ما را زد مدال افتخار داد ما نیز باید به آن انگشتی که ماشه را کشید و غول جاسوسی آمریکا را متلاشی کرد و آمریکا را عزادار نمود مدال افتخار می دادیم و آن انگشت را که هیمنه آمریکا را شکست می بوسیدیم.

خطیب جمعه گرمی در ادامه سخنان خود سالروز شهادت امام صادق (ع) را تسلیت و ولادت فاطمه معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفت و افزود : چه خوب است که الگوی دختران ما دختر موسی بن جعفر (ع) باشد نه آن هنر پیشه خودباخته و خودخواه و بی حجاب .

آقای صفری گفت : دختران ما نباید فریب تبلیغات مخالفین اسلام و مسلمان نماهای خودشیفته و غرب پرست قرار گیرند. راه ما باید راه زهرای بتول و حضرت معصومه (ع) باشد.

حجه الاسلام صفری با انتقاد از نوع برخورد مسئولین با نیروی انتظامی گفت : این جای تاسف است عده ای نمک حکومت اسلامی را می خورند و نمکدان می شکنند. در یکی از پارکهای تهران چند زن و مرد مواد روان گردان مصرف می کنند و کشف حجاب می نمایند و با حرکات ناشایست خود در ملا عام عفت عمومی را جریحه دار می سازند و هنگامی که مامور انتظامی به وی تذکر لسانی می دهد به مامور نیروی انتظامی حمله می کنند و مامور نیز از خود دفاع می کند و آنگاه مجری صدا سیمای جمهوری اسلامی و سخنگوی دولت و حتی آن فرماندهی که باید از مامور خود دفاع کند ، از به مأمور انتظامی حمله می کنند و با این کارشان هزینه جرم را کمتر و هزینه برخورد با مجرم را افزایش می دهند.

آیا با این برخورد ما با نیروی انتظامی حق داریم از آنها بخواهیم امنیت برقرار کنند. آیا از آنها می توانیم بخواهیم با جرم مشهود برخورد کنند ؟ آیا اصلا آنها انگیزه برای این کار پیدا می کنند؟

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: مهندس محمود میرزائی