صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » سپردن کار به غیر متخصص و متخصص غیر متعهد
 
سپردن کار به غیر متخصص و متخصص غیر متعهد PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹

حجه الاسلام صفری امام جمعه گرمی :

منشاء قسمتی از مشکلات کشور این است که کارها یا به کاردان سپرده نشده است یا به کاردان بی تقوا سپرده شده است. اولی می خواهد خدمت کند ندانسته خیانت می کند و دومی به جای خدمت خیانت می کند.

یکی از نعتمهای بزرگی الهی به ملت ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در دوران دفاع ، سازندگی ، حفاظت از آسمان کشور ، کشف فتنه ها و مبارزه با منافقین ، مدیریت محور مقاومت و تقویت بنیه دفاعی کشور نقش آفرینی کردند.

جای تاسف است که ارزش پول ملی ما حتی از کشور آذربایجان که به اندازه یک استان ماست و کشور عراق که یک کشور ویرانه است ، پایین است . گرانی قیمت ارز در حالی است که سالانه بیش از 100 میلیارد دلار درآمد کشور است که اگر تمام کالاهای وارداتی را با دلار وارد کنیم 60 میلیارد دلار می شود در حالی که 90 در صد وارادات با غیر دلار انجام می گیرد. حالا سوال این است در حالی که بیش از 40 میلیارد دلار مازاد داریم چرا قیمت دلار افزایش می یابد.

حمله موشکی آمریکا و حامیانش به سوریه ضمن دروغ بودن ادعاهای آمریکا مبنی بر مبارزه با داعش ، نشان داد که هنوز زملن موشک سپری نشده است و کسانی که می گویند زمان دیپلماسی است نه موشک باید بفهمند که موشک و موشک انداز زبان گفتگو نمی فهمد و الا در حالی که نماینده آژانس برای بررسی ادعای آمریکا آماده می شده است ، موشک پراکنی نمی کرد.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: مهندس محمود میرزائی