صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » پیروزی حق بر باطل
 
پیروزی حق بر باطل PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹

نماز جمعه این هفته (22/10/96) با شرکت با شکوه اقشار مختلف مردم شهرستان گرمی به امامت حجه الاسلام صفری در مسجد جامع این شهر اقامه شد. حجه الاسلام صفری در خطبه اوّل با اشاره به توصیه پیامبر اسلام (ص) به حضرت ابوذر علیه الرحمه گفت : اگر انسان در دو مسأله‌ی اجل و مسیری که برای پایان عمر طی می کند دقت کند تمام امیال و آرزوهایش را دشمن خواهد داشت. چرا که خواهد دید عمر محدود و حرکت به آخر آن اجباری و مراقبهای ویژه ای او را محافظت می کنند و پایان کار، قبر و قیامت است و انسان در گرو اعمال خویش است. خطیب جمعه گرمی در خطبه دوّم با اشاره به اندک بودن طرفداران حق گفت : همواره طرفداران حق و حقیقت اندک بوده ولی غالبا در نبرد حق و باطل ، حق پیروز شده است. ابراهیم خلیل علی رغم تنها بودنش بر نمرودی که خدائی می کرد غلبه کرد و حضرت عیسی (ع) علی رغم تنها بودنش امروز بیش از دو نیم میلیارد طرفدار دارد و پیامبر اسلام که در شعب ابی طالب در محاصره بود امروز خبری از محاصره کنندگان نیست ولی بیش از یک و نیم میلیارد ، پیامبر اسلام طرفدار دارد.

آقای صفری در ادامه با اشاره به فرار محمدرضا پهلوی در 26 دیماه و پیروزی انقلاب اسلامی گفت : مردم با دست خالی شخصی را از کشور اخراج کردند که قدرتهای بزرگ دنیا از او حمایت می کردند. و مردمی که تازه انقلاب کرده بودند و هنوز مدیریت کشور را سامان نداده بودند مورد تهاجم قدرتهای بزرگ دنیا قرار گرفتند ولی همین مردم هم انقلاب را به ثمر رساندند و هم با مدریت جنگ هشت ساله تمام قدرتهای شیطانی را به شکست کشاندند و هم خرابه های جنگ را بازسازی کردند و هم علی رغم تحریمها و تهدید به پیشرفتهای بزرگی در عرصه های مختلف دست پیدا نمودند. و امروز ایران یکی از قدرتهای منطقه است.

حجه الاسلام صفری با اشاره به این که نظام اسلامی و مسئولین نظام خدمات بزرگی به مردم کرده اند و شب و روز در راستای خدمت به مردم تلاش می کنند افزود با این وصف چرا اولا مردم از مسئلین و عملکرد آنها راضی نیستند و ثانیا چرا مردم هر شهر گمان می کند که به شهرهای دیگر خدمات شایسته انجام می گیرد ولی آنها فراموش شده اند؟

آقای صفری در پاسخ بخ این سوال به علل مختلفی اشاره کرد و گفت : یکی از علل نارضایتی مردم سخنان آن کسانی است که برای اخذ رای مردم وعده های نشدنی می دهند و به وعده های خود عمل نمی کنند و کارهای گذشتگان را نیز زیر سوال می برند. و علت دیگر تبلیغات مسموم دشمنان است که با 160 کال فارسی زبان شب روز با هزینه میلیارد ها دلار که فقط در یک مورد آمریکا ماهانه 1000 میلیارد تومان به یک شبکه فارسی زبان کمک می کند ، تا مردم را نسبت به نظام بدبین کنند و عملکرد نظام را زیر سوال ببرند. آقای صفری افزود علت دیگر ناراضایتی مردم کوتاهی های برخی مسئولین و تقصیرهایی آنهاست که نه تنها با آنها برخورد نمی شود بلکه گاهی مورد تشویق نیز قرار می گیرند . مظافا بر این که مسئولین خدمات دولت و نظام را به مردم گزارش نمی دهند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: مهندس محمود میرزائی