صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » توطئه جدید آمریکا با محوریت عربستان
 
توطئه جدید آمریکا با محوریت عربستان PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۱

نماز جمعه این هفته شهرستان گرمی با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد این این شهر با امامت حجه الاسلام صفری اقامه شد. خطیب جمعه گرمی در خطبه اوّل با دعوت مردم به تقوی با استناد به فرمایش پیامبر اسلام (ص) اولین قدم عبودیت را معرفت خدای متعال و ایمان به پیامبر اسلام دانست. آقای صفری در خطبه دوّم با دعوت مردم به تقوی گفت : انسان مسافری به عالم ابدی است که آن ابدیت با عملکرد ما به بهشت یا جهنم تبدیل می شود و هیچ کس جز خودمان در ساختن آن نقشی نداریم.

امام جمعه گرمی با اشاره به توطئه دشمنان با محوریت عربستان گفت : آمریکا برای اجرای اهداف شوم خود در خاورمیانه ۶ تریلیون دلار هزینه کرد که ترمپ در ایام تبلیغات خود گفت با این پول می توانستیم آمریکا را دو بار بسازیم. ولی نتیجه اش پیروزی ایران در عراق و سوریه شد . بنابراین آمریکا حق دارد از عصبانیت بمیرد. و رئیس جمهورش اراجیف ببافد.

آقای صفری افزود : این تنها آمریکا نیست که شکست خورده است بلکه عربستان نیز تمام تلاش مذبوحانه اش ف شکست خورده است. عربستان در تمام عرصه ها از جمله سوریه و عراق شکست خورد . سالانه ۷۵۰ میلیارد دلار هزینه حمله به یمن را پرداخت کرد و هنوز هم می کند ولی به هیچ یک از اهدافش نرسیده است.

حجه الاسلام صفری در ادامه گفت : امروز باید تمام ملت ایران و مسئولین کشو خصوصا نیروهای مسلح به هوش باشند و توطئه دشمنان را جدی رصد کنند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: مهندس محمود میرزائی