صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » نقش بصیرت مردم
 
نقش بصیرت مردم PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۳

نماز جمعه این هفته شهرستان گرمی با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری در مسجد جامع این شهر اقامه شد. حجه الاسلام صفری در خطبه اوّل با استناد به کلام پیامبر اسلام گفت : خدا را طوری بندکی کن که گویا تو را می بیند و اگر به این حد از معرفت نرسیده ایم باید او را طوری بندگی کنیم که معتقد باشیم که او ما را می بیند.

حجه الاسلام صفری با اشاره به سالروز شهادت محمد حسین فهمیده و روز نوجوان و دانش آموز بسیجی گفت : گرچه گروهی برای بقاء در قدرت ، آماده باج دهی به دشمن هست و گروه دیگر ، برای رسیدن به قدرت آماده است موانع را به هر قیمت از سر راه بردارد ولی الگوی جوانان ما محمد حسن فهمیده هاست.

آقای صفری در ادامه با اشاره به شهادت امام حسین (ع) و عبرت از جریان صلح آن حضرت با معاویه گفت : گرچه عده ای عمرو عاص صفت ، معاویه را در سیاست خویش به امامت خود برگزیده اند ولی همواره مردم با بصیرت ایران ، حامی و مطیع رهبری بوده اند.

آقای صفری افزود : اگر روزی امام علی (ع) یک عمار و یک مالک اشتر داشت ، امروز تک تک جوانان ما عمار و مالک اشتر رهبری هستند و خیمه‌ی معاویه را در سوریه و عراق فتح کردند و به سخنان همفکران معاویه که نیروهای ایران در سوریه چه می کنند ، گوش فرا ندادند.

 

آخرین به روز رسانی در جمعه ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۴
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: مهندس محمود میرزائی