صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » حجه الاسلام صفری امام جمعه گرمی : دشمنان ما یا گرگ صفندند یا موریانه صفت. برخورد با گرگ صفتها شجاعت می خواهد و مبارزه با موریانه صفتها بصیرت.
 
حجه الاسلام صفری امام جمعه گرمی : دشمنان ما یا گرگ صفندند یا موریانه صفت. برخورد با گرگ صفتها شجاعت می خواهد و مبارزه با موریانه صفتها بصیرت. PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴

حجه الاسلام صفری در بخشی از خطبه های این هفته با اشاره توطئه های آمریکا گفت : آمریکا که برجام را قبول ندارد هدف اصلیش برجام نیست بلکه برجام را بهانه قرار داده تا دو نقطه قدرت ما را تضعیف کنند یکی موشکهای ماست که لرزه بر اندام استکبار جهانی انداخته است و دیگری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

آمریکا حق دارد که با سپاه مخالف باشد و در صدد تضعیف آن بیاید. او با تمام توان از اسرائیل دفاع نمود ، حزب الله لبنان که شاگرد مکتب سپاه پاسداران است ، اسرائیل را ذلیل نمود که قدرت نفس کشیدن ندارد. اگر حزب الله لبنان نبود معلوم نبود که آیا کشور لبنان بود یا نه .

او می خواست سوریه را ساقط کند و چندین کشور را از منطقه و خارج منطقه آورد و داعش را راه اندازی کرد ولی باز در مقابل درایت و مدیریت قهار سپاه مفتضح شد. او آمد عراق را بگیرد عراق با ایران عقد اخوت بست و عراق را ترک کرد و برای جبران خسارتش داعش را به عراق فرستاد و عراق در معرض سقوط بود و آمریکا خود را برای زدن پرچم فتح و پیروزی بر بغداد آماده می کرد که یکی از فرزندان سپاه قد علم نمود و همه توطئه های آنها را نقش بر آب کرد و امروز آمریکا و همکارانش مانده اند که این داعشیهای فراری که از دست سپاه قدس در کجا جای دهد که خرابکاری نکنند.

در داخل کشور هرچه تلاش نمود فتنه بیافرید ، سپاه فتنه را کشف و خنثی نمود. در مرزها ناامنی ایجاد کرد سپاه دوشا دوش با مرزبانان قهرمان سد ذوالقرنین در مقابل قوم یاجوج و ماجوج ساختند.

وقتی می بیند این نیروی الهی که که متن و بطن مردم برخواسته و هیچ خانه ای نیست که در آن حضور نداشته باشد و هیچ دلی نیست که نفوذ نکرده باشد ، و توان مبارزه با آن را نیز ندارد می خواهد نام تروریستی بر آن بگذارد.

غافل از این که سپاه یعنی تمام ملت ایران ، تروریستی اعلام نمودن سپاه یعنی تروریستی اعلام نمودن تمام ملت ایران و این یعنی اعلان جنگ. چه پاسخ دندان شکنی دادن فرمانده قهرمان سپاه که اگر آمریکا سپاه را گروه نروریستی اعلام کند ما تمام نیروهای آمریکا را در تمام جهان خصوصا در منطقه همسنگ داعش قرار خواهیم داد. شما که وضع داعشیان را می بینید پس بهتر است عبرت بگیرد.

حجه الاسلام صفری در ادامه گفت : بعد از این که بنده در خطبه های گذشته از برخی مسائل انتقاد کردم عکس العملها جالب بود.

عده ای کمپین حمایت تشکیل دادند که اینها می خواستند حقیقت روشن شود و شاید افرادی در این میان بود که غرض دیگری تعقیب می کرد که بنده نمی توانم در این خصوص قضاوت کنم.

عده ای هم گفتند فلانی جهت آماده کردن افکاری عمومی برای شرکت در انتخابات این حرفها را می زند. اینها هم تقصیر ندارند چون اینها اولا کمتر دیده اند که مسئولی فقط منافع مردم را مد نظر نظر قرار دهد و ثانیا خودشان نیز از آن افراداهایی هستند که برای خدا و مردم حرکت نکرده اند و فقط در فرصتهایی پیش آمده به فکر منافع خود بوده اند. خوب اینها حق دارند که باور نکنند کسی پیدا شود که فقط در فکر منافع عمومی باشد.

و البته عکس العمل مسئولین نیز آن همانطوری که پیش بینی هم می کردم بسیار جالب بود. و آن این بود که هر کدام در حیطه مسئولیت خود به قانون تمسک جستند و فرمودند کارها همه به صورت قانونی پیش رفته است. در حالی که سخن ما این نبود که خلاف قانون صورت گرفته است .

سوال من این بود که چرا در گرمی نتیجه عمل به قانون شکست مسکن مهر است در حالی که در جاهای دیگر در عرصه مسکن انقلاب ایجاد شد کدام قانون باعث شد که مردمی که پولشان را برای خرید مسکن مهر داده بودند پس گرفتند و چرا بی اعتمادی ایجاد شد؟ آیا مردم گرمی برای خرید مسکن پول نداشتند ؟ چرا در تمام شهرستانها دارند ولی مردم گرمی ندارند. یا مردم گرمی به متولیان مسکن مهر اعتماد داشتند چرا اعتماد نداشتند؟

کدام قانون است که مزارع حاصلخیز مغان را به منطقه آزاد تجاری تبدیل می کند و برای مردمی که از کثرت کار دنبال فرصتی برای استراحتند اشتغال ایجاد می کند ولی زمین دیمی و کوهستانی گرمی که مردمشان از گرسنگی خون استفراغ ، می کنند و از بی کاری خانواده خود را رها می کنند و به نقاط دور دست برای پیدا کردن کار می روند و ما در این شهر تبعات منفی آن را مشاهده می کنیم.

چرا قانون در باره تعاونیهای مرزنشینان از سال 95 به بعد می پردازد و به سالهای قبل از آن توجه نمی کند.

چرا قانون در سهام عدالت سالها فقط عده ای خاصی را پوشش می دهد؟

یک مطلبی است که مقام معظم رهبری نیز قبلا به آن اشاره فرموده اند و آن اصحاب السبت است. در تاریخ آمده است که یهودیان روزهای شنبه کار را تعطیل می کردند و فقط به عبادت مشغول می شدند. و به مرور زمان ماهیها در روز شنبه احساس امنیت کردند و بیشتر به کنار دریا می آمدند. خدای متعال آنها را از صید ماهی در شنبه منع کرده بود. آنها برای این که شنبه ماهی را صید نکنند می آمدند حوضچه های درست می کردند و شنبه ها ماهی ها در آن پر می شدند و عصرها قبل از اینکه ماهی ها برگردند جلوی حوضچه را می بستند و ماهی ها نمی توانستند برگردند و روز یکشنبه ماهی را می گرفتند و می گفتند خوب ما تخلف نکرده ایم. به اینها می گویند اصحاب السبت. خدا وند در باره آنها فرمودند :« وَ لَقَدْ عَلِمْتُمُ الَّذينَ اعْتَدَوْا مِنْكُمْ فِي السَّبْتِ‏ فَقُلْنا لَهُمْ كُونُوا قِرَدَةً خاسِئين» مقام معظم رهبری در یکی از سخنرانیهایشان فرمودند اصحاب السبت نباشیم. ‏

یکی از دشمن موریانه صفت که به آرامی از درون می تواند کشور را ویران کند همین اصحاب السبت است.

@hajagasafari

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: مهندس محمود میرزائی