صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » نژاد پرستی دولتمردان آمریکا
 
نژاد پرستی دولتمردان آمریکا PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۲

نماز جمعه این هفته شهرستان گرمی (15/11/95) با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری امام جمعه اين شهر در مسجد جامع اقامه شد. آقای صفری در خطبه اوّل ضمن دعوت مردم به تقوی گفت : نفس اماره و شیطان به طور مستمر بر انسان وسوسه می کند و تا انسان را به هلاکت نرساند دست بردار نیست فلذا باید مراقبت نیز مستمر باشد. آقای صفری گفت : گرچه وسوسه‌ی نفس تا به مرحله عمل نرسد مجازات ندارد ولی بسیار خطرناک است که ممکن است با کوچک ترین غفلت همه سرمایه انسان را به باد فنا دهد.

آقای صفری در خطبه دوّم با اشاره به فرمان رئیس جمهور آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود پناه جویان و شهروندان هفت کشور از جمله ایران گفت : اوباما نزدیک به 2000 بمب بر سر مردم سوریه ریخت و ترامپ نیز آورگان آنها را به آمریکا راه نمی دهد. آقای صفری افزود: در حالی که بسیاری از مردم اروپا و آمریکا به تصمیم ترامپ اعتراض می کنند، 30 نفر از فراریان اصلاح طلب رذالت را به حدی می رسانند که از وی می خواهند تحریم ایران را تشدیدکنند.

حجه الاسلام صفری با اشاره به ولادت حضرت زینب ضمن تریک ولادت آن بانوی اسلام و روز پرستار گفت : عظمت زینب (س) به خاطر موقع شناسی و اقدام به موقع براساس تکلیف بود. آقای صفری در ادامه سخنان خود با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی گفت : حضرت امام با رهبری خود ابتداء در فکر و باور مردم ایران تحول ایجاد کرد و آ«گاه انقلاب در عرصه سیاست و اقتصاد به وجود آمد. تا آن تحولی انقلابی و باور به ارزشها در فکر مردم باشد و از آنه تبعیت کنند انقلاب زنده و پاینده خواهد بود. متن و صوت کامل خطبه های نماز جمعه

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین