صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » مجادله مسئولین ارشد نظام برازنده نیست
 
مجادله مسئولین ارشد نظام برازنده نیست PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۴

نماز جمعه این هفته شهرستان گرمی (17/10/95) با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری امام جمعه اين شهر در مسجد جامع اقامه شد. آقای صفری در خطبه اوّل ضمن دعوت مردم به تقوی گفت : عزم اراده انسان که آغاز حرکت به سمت فضائل انسان است مبتنی بر علم و معرفت است. هر کس هر اندازه صاحب معرفت باشد همان اندازه صاحب عزم خواهد وبد و هر چقدر از نعمت معرفت محروم باشد همان اندازه از عزم راسخ محروم خواهد بود.

آقای صفری در خطبه دوّم با اشاره به 19 دی قیام خونین مردم قم گفت : اين قیام آغاز انقلابی بود که حکومت اسلامی را در ایران تأسیس نمود. آقای صفری با اشاره به قضیه گورخوابها گفت : در روزهاى اخير شاهد حجم گسترده‏اى از خبر، عكس و فيلم از گورخوابى عده‏اى معتاد در قبرستان‏هاى یکی از شهرها بوديم. اين تصاوير متاسفانه بلافاصله در فضاى مجازى و شبكه‏هاى اجتماعى تبديل به خبر اول و تيتر يك بسيارى از رسانه‏هاى داخلى و خارجى شد.

عده ای از عناد و عده ای دیگر از سر احساسات به اين قضیه واکنش نشان دادند. ولی حقیقت اين است که اينها افرادی فقیری نیستند که به دليل فقر در قبرهای خالی بخوابند بلکه افراد معتادی هستند که آنجا را برای استفاده مواد مخدر امن می دانند.

علي‏رغم آن‏كه ظرفيت‏هاى خالى در گرمخانه‏هاى تهران وجود دارد، اما گروهى از معتادان به‏دليل ممنوعيت استفاده از مواد مخدر در اين مكان‏هاى خدماتى، حاضر به حضور در گرمخانه‏ها نبوده و به مخروبه‏ها پناه مى‏برند. در عين حال براى همين گروه از افراد، در محل تجمع آن‏ها اتوبوس‏هايى در نظر گرفته شده كه مى‏توانند شب را در آن‏ها بگذرانند.

برخی سیاه نمائیها و نادیده گرفتن خدمات نظام جمهوری اسلامی بی انصافی است.

حجه الاسلام صفری با اشاره به کشف حجاب گفت : ای کاش ماهم به اندازه رضاخان که در کشف حجاب اصرار می کرد برای تبليغ حجاب احساس مسئوليت می کرديم. در بازارهای ما زنان مسلمان و محجبه لباس مناسب پيدا نمی کنند و لباس رضاخانی هرچقدر بخواهی می توانی پيدا کنی. زنان فرهنگ ساز ما از نظام جمهوری ارتزاق می کنند و لی عملا افکار و انديشه های رضاخانی را تبليغ می کنند. آقای صفری افزود : امروز جای تأسف ایت که ما علی رغم اين که با هزاران شهیدی که داده ايم و اين همه در راه تشکیل حکومت اسلامی زجر کشیده ايم ولی بسیاری از احکام اسلامی در زمين مانده است که از جمله آنها حجاب اسلامی است. و عجیب اين است که بسیاری از زنانی که در بیمارستانهای ما ، دانشگاههای ما ، فرودگاههای ما ، ادارات ما کار می کنند و کارمند حکومت اسلامی هستند و از بیت المال ارتزاق می کنند حجاب را رعایت نمی کنند.متن و صوت کامل خطبه ها

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین