صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » راه برخورد با دشمن مقاومت است نه مذاکره
 
راه برخورد با دشمن مقاومت است نه مذاکره PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۳

نماز جمعه این هفته (3/10/95) به امامت حجه الاسلام صفری با شرکت اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهرستان گرمی اقامه شد. امام جمعه گرمی در خطبه اوّل نماز جمعه با اشاره به آيات و روایات متذکر شد که مواظب باشیم لذایذ و مظاهر دنیا ما را فریب ندهد. و از یاد خدا غافلمان نکند. آقای صفری در خطبه دوّم با اشاره به روز نهضت سواد آموزی گفت : بر مسلمانی که دینش و پیامبرش تحصیل علم را واجب کرده و قرآنش با اقرء شروع شده است ، بیسواد بودنش بسیار ناپسند است. آقای صفری گفت: يکی از آفتهای که مراکز علمی ما را تهدید می کند مدرک گرائی است. برخی مراکز علم مدرک فروشی می کند و افراد بی سواد تربیت می کند.

حجه الاسلام صفری در ادامه سخنان خود با اشاره به 9 دی گفت: دشمن در سال 88 به یهانه انتخابات اصل نظام را نشانه رفتند و با استفاده از تعدادی از فریب خوردگان فتنه بزرگی را در کشور به وجود آوردند. آنها وقتی دیدند استکبار جهانی از فتنگری آنها حمایت می کنند عکس امام را پاره کردند و به تکیه گاههای امام حسین حمله کردند و شعارهای ضد نظام سر دادند.

امام جمعه گرمی گفت: کوچک تر از اين فتنه دولتهای بزرگی را سرنگون کرد ولی بصیر ملت ایران توطئه دشمنان را خنثی نمود. آقای صفری گفت : سیاستمداران ما باید در مقابل مکتب شهدا و مجاهدین ما زانوی ادب بزنند و از آنها نحوه تعامل با دشمن را یاد بگیرند.

آقای صفری گفت : سوریه که در چند قدمی سقوط بود با مقاومت و برد و مبارزه نجات یافت نه با مذاکره ، عراق را برد با دشمنان نگه داشت نه مذاکره. متن کامل و صوت خطبه ها

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین