صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » اعتماد به آمريکا خطاست.
 
اعتماد به آمريکا خطاست. PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۶

حجه الاسلام صفری : راه رشد اعتنماد به آمریکا نیست. تجربه گذشته و امروز اين را نشان داده است که هرکس به آمریکا اعتماد کرده است ، شکست خورده است.

نماز جمعه اين هفته‌ی شهرسان گرمی با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری در مسجد جامع اين شهر اقامه شد. امام جمعه گرمی در خطبه‌ی اوّل نماز جمعه با دعوت مردم به تقوی گفت : باید انسان تفکر کند که در قبال خدای عالم که او را آفريده و به وی نعمتهای بیشمار داده و اين همه پيامبران و کتاب آسمانی نازل کرده است ، چه وظیفه ای دارد؟ آيا خدای متعال انسان را با اين همه تشريفات حلق کرده است که مانند حيوان زندگی کند و چند روز از شهوات جنسی و شکم استفاده کند و بعد بمیرد ؟ یا هدف چيز ديگر است؟

حجه الاسلام صفری در خطبه دوّم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خطاب به دانش آموزان و دانشجویان گفت : اين که رهبر عظیم الشأن می فرمایند چرا از مدارک خيانت آمریکا که هفتاد جلد کتاب است ، اثری در کتابهای درسی مدرسه و دانشگاه اثری وجود ندارد، اين سوال جدی است که باید متولیان امر دقت کنند.

خطیب نماز جمعه گرمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : اين که مقام معظم رهبری فرمودند دو تفکر غلط توسط آمریکا و ايادی وی به مردم القاء می شود يکی اين که مخالفت امام با آمريکا از سر عناد و لجبازی بوده و ديگری اينکه اگر می خواهید پیشرفت کنيد به آمريکا اعتماد کنيد ، يک خطر جدی است که باید مورد توجه مسئولان و مردم قرار گیرد.

آقای صفری گفت : راه رشد اعتنماد به آمریکا نیست. تجربه گذشته و امروز اين را نشان داده است که هرکس به آمریکا اعتماد کرده است ، شکست خورده است. راه رشد توجه به درون است و رهبر انقلاب راه را نیز نشان داده است که اقتصاد مقاومتی ، مبارزه با فساد اقتصادی ، مبارزه با کالای قاچاق ، توجه به توليد داخل ، علمی کردن صنایع تولیدی از جمله آنهاست.

متن و صوت کامل نماز جمعه گرمی در سایت شورای سیاستگذاری کشور

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین