صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » حجه الاسلام صفری : آنچه تا کنون دشمنان قسم خورده ما استکبار جهانی را شکست داده است تبسم و مذاکره سیاسی نیست بلکه مشت آهنین مردم ایران است.
 
حجه الاسلام صفری : آنچه تا کنون دشمنان قسم خورده ما استکبار جهانی را شکست داده است تبسم و مذاکره سیاسی نیست بلکه مشت آهنین مردم ایران است. PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳

نماز جمعه شهرستان گرمی با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری امام جمعه اين شهر در مسجد جامع اقامه شد. حجه الاسلام صفری در خطبه اوّل با دعوت مردم بع تقوی متذکر شد که ما در مسئوليت سنگینی که خدای متعال به عهده ما گذاشته است باید تفکر کنیم. وی با استناد به آیه قرآن گفت : خدای متعال امانتی را که آسمانها و زمین و کوهها توان تحمل آن را نداشتند به عهده‌ی ما گذاشته است. ما باید همواره در فکر اين باشیم آيا ما امانت دار خوبی بوده ایم يا نه ؟

آقای صفری در خطبه دوّم با اشاره به روز بسیج دانش آموزی گفت : بسیج يک فرهنگی است که جامع تمام فضائل انسانی است . آن شخصی بسیج است که مزین به قضایل است. خطیب جمعه گرمی گفت : گرچه شهادت مهم است اما مهتر از آن استقبال آگاهانه و با اختيار تام از شهادت است. فرهنگ بسیجی معرفتی در انسان ایجاد می کند که نوجوان 13 ساله برای دفاع از مقدسات خود به استقبال شهادت می رود. وی افزود : 36 هزار شهید دانش آموز از مهتمرین سرمايه معنوی نظام ماست.

امام جمعه گرمی با اشاره به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت : بحمد الله ملت ایران ، استکبار جهانی خصوصا آمریکا را خوب شناخته اند که به هيچ صراطی مستقیم نیست. مردم می دانند که آمریکا تروریستهای بی وطن را مردم و مردم مدافع وطن را تروریست می نامد. آقای صفری گفت : برجام برای ما روشن تر نمود که آمريکا قابل اعتماد نیست و آنچه که مقام معظم رهبری فرموده بود من به اين مذاکره خوشبین نیستم ، اثبات شد حرف درستی بوده است. آقای صفری گفت : آنچه تا کنون دشمنان قسم خورده ما استکبار جهانی را شکست داده است تبسم و مذاکره سیاسی نیست بلکه مشت آهنین مردم ایران است.

حجه الاسلام صفری با اشاره به اختلاسها و حقوق های نجومی گفت : هر از گاهی در فضای کشور پخش می کندد که چند صد ميليون و چند هزار میلیارد اختلاس شده است و يا فلان مبلغ حقوق از بیت المال دریافت شده است. اين شایعات چه درست باشد چه نادرست ، عقاید مردم را غارت کرده است. دولت و قوه قضائیه برای مردم روشن کنند که آيا اين اختلاسها و حقوق های نجومی درست است يآ نه ؟ اگر درست است چه برخوردی با متخلفین شده است.متن و صوت خطبه ها

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین