صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » حجه الاسلام صفری : مطالبات رهبری جزو نیازهای ضروری جامعه است.
 
حجه الاسلام صفری : مطالبات رهبری جزو نیازهای ضروری جامعه است. PDF چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۱

نماز جمعه گرمی با شرکت اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری امام اين شهر اقامه شد. امام جمعه گرمی در خطبه اوّل نماز جمعه با دعوت مردم به تقوا گفت : انسان با فطرت پاک و وجود نورانی متولد می شود و با ايمان و عمل صالح بر نورانیتش افزوده می شود و وجودش نور مقدس می گردد . چرا که خدای متعال مؤمن را از نور خود آفریده است. آقای صفری افزود : گناه وجود انسان مکدر می کند و تکرار گناه آن را به حدی سیاه می سازد که تمام وجود انسان ظلمت محض می گردد.

آقای صفری در خطبه دوّم با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری گفت : تاریخ صدر اسلام مبین اين حقيقت است که بدون حضور مردم و اطاعت از دستورات رهبری ، جامعه سامان نمی یابد. کما اين که در زمان حضرت امیر (ع) علی رغم اين که امامشان از حیث تمام فضائل انسانی در اوج فضیلت بود ولی به دلیل عدم اطاعت مردم در مقابل فردی مثل معاويه تسلیم سازش شد و خلافت به دست بنی امیه رسید.

آقای صفری افزود : مطالبات رهبری جزو نیاز های ضروری کشور است که مردم و مسئولين برای پیشرفت کشور به آن مطالبات توجه کنند. امام جمعه گرمی گفت : يکی از مطالبات رهبری مبارزه با فساد اقتصادی اعم از حقوق ها نجومی ، رانت خواری ، حيف و میل بیت المال و اختلاسها است. و مطالبه دیگری حضرت ایشان توجه به مسأله فرهنگی است که دغدغه مهم رهبری است. آقای صفری گفت : مطالبه دیگر مقام معظم رهبری عدم اطاعت از دشمن است که به عنوان جهاد کبیر از آن یاد می شود.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین