صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » اعتماد به آمریکا از حماقت است.
 
اعتماد به آمریکا از حماقت است. PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۹

نماز جمعه این هفته شهرستان گرمی (01/05/95) با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری امام جمعه اين شهر در مسجد جامع اقامه شد. آقای صفری در خطبه اوّل با اشاره به فرمایش حضرت پیامبر اسلام (ص) گفت : يکی از نشانه های انسان نادان اين است که اگر سخن بگویند ، گناه می کنند و اگر سکوت کنند در غفلت فرو می روند. آقای صفری در ادامه سخنان خود گفت : نشانه ديگر انسانهای نادان اين است که اگر فتنه ای به وجود آيد آنها در فتنه فرو می روند و بزودی هلاک می شوند. خطیب نماز جمعه گرمی گفت : در طول تاريخ اسلام ، اسلام و مسلمين همواره از دو طايفه بیشتر ین خسارت را ديده اند يکی منافقین و دیگری انسانها نادان. آقای صفری گفت : مسلمان نادان و احمق همواره پياده نظام منافقین و دشمنان قسم خورده امت اسلامی بوده و بواسطه همين گروه در صدر اسلام و در زمان فعلی نیز صدمات جبران ناپذیر بر پیکر اسلام وارد شده است.

امام جمعه گرمی در خطبه دوّم با اشاره به 5 مرداد سالروز اقامه‌ی اوّلین نماز جمعه پس از انقلاب گفت : نماز جمعه ي:ی از بی نظیر ترین و بی بدیل ترين نعمت الهی است که شامل حال مردم ایران شده است. آقای صفری گفت : اين چیز کمی نیست که هر هفته بیش از 900 اجتماع عظیم در سراسر کشور در مقدس ترین مکان و مقدس ترین زمان آنهم با حضور متدینین برای نمایش وحدت و قدرت و آگاهی از مسائل جهان اسلام و توطئه دشمنان با کمترین هزینه تشکیل می شود.

حجه الاسلام فری در ادامه سخنان خود افزود : يکی از توطئه همیشگی دشمنان اين است که امت و دولتهای اسلامی را همواره در ضعف نگه دارند و بر همين اساس برخی کشرر اسلامی را اشغا کرده و برخی دي"ر را دولتشن را دست نشانده نموده اند و برخی ديگر را ملتشان را منحرف ساخته اند و اگر دولت يا ملتی تسلیم نشده است قتل عام نموده و با تحریم و تهدید مواجه ساخته اند. آقای صفری گفت استکبار جهانی حتی به دوستان خود نیز رحم نکرده و تا آنجائی که از آنها بهره برداری کرد حمایت نمود و وقتی تاریخ مصرفشان منقضی شد ، ترکشان نمود. با اين وصف هر ملتو دولتی به آمريکا عتماد کند در حماقت بی نظیر است. متن و صوت خطبه ها

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین