صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » روز قدس روز اسلام است
 
روز قدس روز اسلام است PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۴

نماز جمعه این هفته شهرستان گرمی (11/04/95) با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری امام جمعه اين شهر در مسجد جامع اقامه شد. آقای صفری در خطبه اوّل با اشاره به فرمایش پیامبر اسلام گفت : يکی از نشانه های انسان جاهل و نادان اين است که با هر کس افت و خیز کند به ظلم می کند. وی افزود : دوستی که آخرت را از یادت می برد ، دوستی که انسان را به غفلت دعوت می کند ، دوستی که انسان را به مجالس گناه و معصیت دعوت می کند ، به انسانی ظلمی می کند که قابل جبران نیست. آقای صفری گفت : دوّمين نشانه انسان جاهل اين است که به حق و حقوق زیر دستان خود تعدی می کند و افزود : هرکسی مانند رئیس اداره ، پيمانکار ، پدر و مادر و هرکس دیگری که به زیر دستان خود ستم کند ، از منظر پيامبر مکرم اسلام نادان است. حجه الاسلام صفری در خطبه دوّم نماز جمعه با اشاره به روز قدس گفت : مسأله قدس اوّلين و اساسی ترین مسأله اسلام است. آقای صفری گفت : حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای اسرائيل برای ایجاد حاشیه امن به اسرائيل ، مسلمانان را به جان هم انداخته اند. خطیب جمعه گرمی در ادامه گفت : استکبار جهانی برای کنترل ایران ابتداء به طور مستقيم به ایران حمله نمود و بیش از 200 هزار شهید و 700 هزار جانباز بر ما تحميل کرد. با استفاده از سلاح های شیمائی که در اختیار صدام قرار دادند که فقط 500 تن مواد شیمیائی را آمریکا به عراق داد و 19 هزار بمب شیمائی به عراق دادند ،  13 هزار نفر ما را شهید و 100 هزار نفر را مجروح کردند. آنها با فعالیت در عرصه مواد مخدر به قصد ناامن نمودن کشور و تخریب جوانان ما علاوه بر ترویج اعتیاد بیش از 4 هزار نفر از بهترین نیروهی مرزی ما را به شهادت رساندند. هيچ يک از اينها جواب نداد به تحریم های ظالمانه اقدام نمودند ولی هيچ يک از اين توطئه های شیطانی اثر نکرد بلکه ملت ایران را مقاوم نمود و هر روز شاهد پيشرفت ایران شدند.
ولی چون از اين تهاجم گسترده چیزی به دست نياورد تصمیم گرفت شاخ و برگ ایران بزند و برای نا امن کردن ایران به مرزهای آن برسد فلذا به سوریه و عراق حمله نمود. آقای صفری گفت : دو سوّم خاک سوریه را تصرف نمودند . نزدیک به 300 هزار نفر شهید کردند 11 میلیون نفر را آواره نمودند و با تخریب زیر ساختهای سوریه حدود 250 میلیارد دلار بر سوریه خسارت زدند که اگر از امروز بخواهند آوار خانه های خراب شده را بردارند بیش از 20 سال طول می کشد. اگر نبود کمکهای مستشاری ایران امروز سوریه تماما در اختیار داعش بود و حکومت بشار اسد سرنگون شده و خط مقدم مقاومت ساقط شده بود.
حجه الاسلام صفری در خاتمه افزود : آمريکا که هزينه هنگفتی را در عراق متحمل شد و صدام را ساقط کرد امروز پرچم ایران در کاخ صدام به اهتزاز در آمده است نه پرچم آمريکا. داعش را فرستاد که سوریه را بگیرد ولی سوریه امروز در دست فرماندهان شجاع ایران مدیریت می شود. به يمن حمله کردند و جنایت آفريدند ولی يک وجب از خاک يمن را نتوانستند اشغال کنند و يک نفر از مردم يمن را نتوانستند تسليم کنند.
متن کامل نماز جمعه همراه با صوت و تصویر

آخرین به روز رسانی در جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۴
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین