صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » حجه الاسلام صفری : اگر دانشمندان هسته ای ما قلب راکتور اراک را نمی ساختند شما کجا را سیمان گرفته از آمریکا امتیاز می گرفتید.
 
حجه الاسلام صفری : اگر دانشمندان هسته ای ما قلب راکتور اراک را نمی ساختند شما کجا را سیمان گرفته از آمریکا امتیاز می گرفتید. PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۱۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶

نماز جمعه اين هفته (13/01/95) مانند هفته های گذشته با شرکت مسئولین و اقشار مختلف مردم گرمی به امام حجه الاسلام صفری در مسجد جامع شهرستان گرمی اقامه شد. حجه الاسلام صفری در خطبه اوّل نماز جمعه با اشاره به کلامی از حضرت امیر (ع) گفت : هر روز فرصت جديد و بدون تکرار پذیر بر انسان خلق می کند. و همين روز که فرصت برای ماست ، شاهد اعمال ما نیز می باشد. پس اين فرصت را مغتنم شمرده و جز به خیر عمل نکيم و سخن نگويم. آقای صفری در خطبه دوّم با اشاره به مضرات زبان گفت : امروز بسیاری از ما خصوصا مسئولين ما گرفتار آفت زبان شده اند يا آنچه معتد نیستند به زبان می آورند يا آنچه عمل نمی کنندو يا گاهی خدای نکرده خلاف واقع سخن می گويند.

آقای صفری افزود : از مبارزه با فساد اقتصادی سخن می گويند ولی يا خود آنها ، ساختار فساد را ساخته اند يا عملا برای مبارزه با فساد کاری نمی کنند به طوری که صدای رهبر معظم انقلاب بلند می شود می فرماید که كمتر حرف بزنيد و بلكه در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادي طرحي نو و اقدامي قاطع و انقلابي دراندازيد و در همين‏راستا سران سه قوه و مسؤولان امر را در دستورالعمل 8 ماده‏اي مخاطب قرار دادند؛ و اكنون وقت آن است كه مسؤولان امر در محكمه وجدان خويش پاسخ گويند كه چه ميزان از دغدغه‏هاي رهبري انقلاب و مردم شريف ايران را در عمل پاسخ گفتند؟

حجه الاسلام صفری گفت : می گویند دکل ٢٤٠ ميليارد تومانی نفت گم شد ولی برای مردم توضیح داده نشد که اين دکل چه بود چه کسی گمش کرد و چرا گم شد؟

قرادادی به مراتب ننگین تر از قرار داد ترکمنچای به نام قرار داد کرسنت بسته شد و گاز و سرمايه اين مردم پابرهنه به یک پنجم قیمت به مدت 25 سال به خارج فروخته شد و نزدیک به 185 هزار میلیارد تومان به کشور خسارت وارد کرد و حالا نیز مطرح می شود که بايد ایران نزدیک به ۳۰ میلیارد دلار خسارت دهد و اين هيچ وقت برای مردم توضیح داده نشد . اين قرار داد اصلا بود يا نبود و اگر بود خائن کیست و چه کسی بايد پاسخگو باشد. با اين وضعیت سخت از عدالت و سخن از اعتماد و سخن از خیرخواهی مردم از تمام کسانی که دانستند و سکوت کردند پذیرفتنی نیست.

خطیب جمعه گرمی در ادامه خطاب به مسئولين گفت : اقصتاد مقاومتی ، وقتی نسخه شفا بخش خواهد بود که اقدام و عمل به دنبالش باشد ديگر شعار و ديگر سخنرانی با آن فصاحت و بلاغت بس است و ديگر سخن تو خالی يا خدای نکرده خلاف واقع بس است. بیایید از شهدايمان سخن گفتن را ياد بگیریم. گفتند و بر سخن خود ماندند و عمل کردند و جانشان را تقديم باورهایشان کردند. بیایید راه شهداء را برویم که ولائی بودند و ولائی زندگی کردند و در راه ولايت عاشقانه شربت نوشین شهادت نوشیدند و خانواده خود را بی سرپرست گذاشتند تا خانواده های ديگر بی سرپرست نماند ، خود را به خطر انداختند تا امنیت و اقتدار کشور حفظ شود ، یاد بگیريم از دانشمندان هسته‌ای و موشکی که اصلا حرف نزدند ولی 500 متر زیر زمین کار کردند و تمام وجودشان را وقف نمودند تا تمام نقطه ایران به موشکی به قلب دشمنان اين ملت تبدیل شود ، بی نان و نشان به غنی سازی 20 در صد رسیدند و قلبشان را سپر گلوله های دشمن قرار دادن تا قلب راکتور هسته ای حرکت کند و پرچم افتخار در سراسر ايران به اهتزار در آيد اگر آنها غنی سازی 20 صدر را نداشتند شما با چه نیروی با غرب مذاکره می کردید اگر قلب راکتور اراک نبود شما کجا را سیمان می گرفتید و از آمريکا امتیاز می گرفتید؟متن کامل خطبه ها

 

آخرین به روز رسانی در جمعه ۱۳ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۱
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین