صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » دشمن مهربانتر از مادر!!
 
دشمن مهربانتر از مادر!! PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۴۵

انگلیس با آن سابقه پر عداوت خود برای ملت ایران دایه‌ی مهربانتر از مادر شده است.

در حالی که تنفر ملت ایران از روباه پیر ، قدمت چند صد ساله دارد اظهار نظر رادیو انکلیس و توصیه مردم به شرکت در انتخابات تأمل بر انگیز است.

در آستانه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ، دشمنان قسم خورده‌ی ملت ایران با تغییر رویکرد خود ، مردم انقلابی ایران را به شرکت در انتخابات دعوت می کنند و با وقاحت تمام ، سابقه پر از ننگ خود را نسبت به ملت ایران فراموش کرده به آنها توصیه می کنند که به چه کسی رأی دهند و از رأی دادن به چه کسانی خود داری کنند.

شبکه فارسی‌زبان بی.بی.سی که تحت نظارت و مدیریت مستقیم وزارت خارجه و سرویس اطلاعات خارجی انگلیس - MI6 - اداره می‌شود، با جدیت! از مردم ایران می‌خواهد که در انتخابات خبرگان رهبری به لیست مورد حمایت آقای هاشمی رفسنجانی رأی بدهند و تاکید می‌کند که نباید به شخصیت‌های انقلابی، مخصوصا حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح رأی بدهند! همین خط خبری و توصیه سیاسی با همان سمت و سو از شبکه فارسی‌زبان آمریکا VOA و رادیو فردا که وابستگی خود به سازمان «سیا» را انکار نمی‌کند نیز دنبال می‌شود.

گرچه همواره خدای متعال از ملت ایران حمایت کرده و در عرصه نبرد آنها را بر خصم خود غالب ساخته است و اين بار نیز با وادار کردن دشمن به اتخاذ موضع آشکار ، مسیر حرکت ملت ایران را مشخص کرده است ولی سکوت افرادی که انگلیس از آنها حمایت می کند با ادعای انقلابی بودن آنان سازگاری ندارد و می تواند پاسخ چرائی دخالت آشکار انگليس در سرنوشت ملت ایران را تبیین کند.

چرا دشمن پیر با سابقه طولانی عداوت و تنفر ملت ایران ، جرعت اظهار نظر پيدا کرده و به ملت ایران توصیه می کند که به چه کسانی رای دهند و به چه کسانی رای ندهند؟ آیا جز اين است که انحراف فکری و رفتاری برخی از انقلابیون موجب تیز شدن دندان طمع روباه پیر شده است ؟ سکوت علامت رضاست و رضایت به خواست دشمن تقابل با تمام آرمانهای انقلاب داشته و مساوی با خيانت به خون شهداست.

بماند که سکوت بيمار گونه افراد مورد حمايت انگليس ، تنها از گمراهی آنها در اندیشه سیاسی حکايت می کند و هيچ توجیهی به ملت ایران ندارد ، شیفته گان نظام اسلامی را در پيمودن مسیر درستی که رهبر معظم انقلاب ترسیم می کند مصصم تر کرده است.

آیا هيچ عاقلی انگشت اشاره دشمن را راهنمای خود قرار می دهد؟ آیا حمایت صریح دشمن از گروهی و تخریب گروه ديگر جز تبیین صحنه نبرد و علامت گذاری صفهای دوست و دشمن ، معنای دیگر دارد ؟

خدای متعال با اين اظهارات رادیو بی بی سی پروژه نفوذ در مجلس خبرگان را درآستانه شکست قرار داد و ملت ایران که از سالهای گذشته یاد گرفته اند خدمت زیر پرچم انگليس ننگ ابدی است برخلاف توصیه های آنها افرادی را به مجلس خبرگان رهبری خواهد فرستاد که انتخاب مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت ، از مولایشان اباعبدالله به ارث برده اند.

صف بندی دشمن و تأمین نیروی انسانی در داخل برای نفوذ و تحریف نظام با همين نفوذیها برای مردم ایران روشن شده است. سخنان دشمنان نظام را مرور می کنيم تا وظیفه نیردمان با آنها بیشتر روشن شود.

بی بی سی رسانه رسمی انگلستان در مطلبی با تیتر یک محاسبه: حذف 'یزدی، جنتی و مصباح' از خبرگان چگونه ممکن است؟» با مبناقرار دادن تعداد آراء روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری تهران نوشت:

« رای دهندگان به فهرست رفسنجانی-روحانی ، بیش از نیم میلیون نفر از رای دهندگان به فهرست یزدی-جنتی-مصباح بیشتر هستند. در چنین شرایطی اگر حامیان رئیس جمهور فعلی در انتخابات خبرگان پیش رو، به طور هماهنگ به ۱۶ نفر رقیب آقایان یزدی، جنتی و مصباح رای بدهند، به راحتی امکان راندن آنها به جایگاه های ۱۷ به پایین فهرست منتخبان استان تهران را خواهند داشت.»

گنجی طبق نقل سایت رجا نیوز در بخشی از مقاله خود با عنوان «شکست جنتی و یزدی و مصباح، آزمون فیصله‌بخش خامنه‌ای» نوشته است:

« رأی نیاوردن «مثلث جیم» در تهران، هزینه بسیار بالایی برای جمهوری اسلامی، آیت‌الله خامنه ای، سپاه و افراطی‌ترین بخش‌های جمهوری اسلامی دارد. شکست این سه تن، آزمون فیصله‌بخش شکست آیت‌الله خامنه‌ای، اصولگرایان و اسلام فقیهانه آنان است. تهران می‌تواند این آزمون فیصله‌بخش را انجام دهد.»

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین