صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » راهپیمائی 22 بهمن مردم شهرستان گرمی
 
راهپیمائی 22 بهمن مردم شهرستان گرمی PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۷

اقشار مختلف مردم شهرستان گرمی مراسم 22 بهمن را با راهپیمائی باشکوه برگزار کردند. در اين راهپيمائی که ساعت 10 صبح از مقابل مسجد جامع شروع شد حجه الاسلام صفری امام جمعه گرمی سخنرانی کرد. حجه الاسلام صفری در سخنرانی خود گفت : راهپیمایی 22 بهمن پیمودن راه شهدا ء و راه امام شهداست. راهپیمایی 22 بهمن بیعت با شهداء و امام شهداست . روز 22 بهمن روز عظمت و عزت ملت ایران است.

آقای صفری در ادامه سخنان خود گفت : عظمت دهه فجر و 22 بهمن به خاطر اين نيست که حکومتی سرنگون شد و حکومت ديگر جایگزین آن گرديد گرچه خود اين هم بسیار حایز اهميت است بلکه عظمت 22 بهمن به اين است که خدای متعال قدرت خود را به رخ عالميان کشيد و مردمی را بر طاغوت زمان که استکبار جهانی در پشتش ایستاده بودند پيروزی رساند که نه سلاح داشتند و نه پشتيبان ، تنها سلاحشان ايمان و اتکايشان خدا بود.

حجه السلام صفری در ادامه گفت : 22 بهمن روزنه امیدی بود که از همين روزنه هشت سال دفاع مقدس را مديريت کرديم چون در 22 بهمن متوجه شديم که خدای متعال با ماست. حجه الاسلام صفری گفت : 30 کشور جهان با تمام امکانات متحد شدند و از صدام حمايت کردند تا ملت نوپای ایران را سرنگون کنند. شوری سابق بیش از 2000 تانک پيشرفته و صدهها هواپيما و موشک و عربستان 30 ميليارد دلار و مصر 30 هزار نیرو و کشورهای اروپائی مواد شيمایی و تسليحات کشتار جمعی در اختیار صدام گذاشتند که حتی بر ملت خود رحم نکرد و در عرض چند دقیقه بیش از 4000 نفر از مردم حلبچه را قتل عام کرد ، ولی باز ملت ايران همه‌ی جبهه باطل را شکست داد.

امام جمعه گرمی گفت : با اين که نزديک به 700 ميليارد دلار به ما خسارت وارد کردند و نزديک به 700 ميليارد دلار برای ساخت خرابی های جنگ هزينه کرديم و 190 هزار از بهترين جوانان خود را از دست داديم و نزديک به 700 هزار جانباز داشتيم و صدها شهر روستای ما را ویران کردندد ولی ما با اتکا به خدای متعال نه تنها يک وجب از خاکمان را نداديم بلکه از اروند گذشته فاو را تصرف کرديم.

آقای صفری افرود : آنها تحريم کردند ما موشکهای بالستیک ساختيم . آنها تهديد کردند ما به 20 در صد غنی سازی دست يافتيم ، آنها توطئه نمودند ما هواپيمای بدون سرنشين ساختيم و ماهواره به آسمان فرستاديم. وامروز به يک قدرت منطقه ای تبديل شده ايم.

آقای صفری با اشاره به انتخابات پيشرو گفت : دشمن که در تمام عرصه ها شکست خورده است می خواهد با پروژه نفوذ، انقلاب را از درون منحرف سازد. استکبار جهانی می خواهد با نفوذ در مراکر قدرت و تصميم گیری انقلاب را منحرف کند. دشمن می خواهد کسانی را به مجلس خبرگان و مجلس شورای اسامی وارد کند که حرف آنها را بگويد يا روحيه انقلابی نداشته باشد يا لااقل بی تفاوت باشد و درد دين ، مردم و اسلام را نداشته باشد. ولی مردم هوشيارند مجلسی را تشکيل خواهند داد که شجاع ، ولايتمدار ، متدين و خیرخواه مردم و نظام باشد.

 

آخرین به روز رسانی در پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۳
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین