صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » سیاست شیطانی یهودی سازی بست المقدس
 
سیاست شیطانی یهودی سازی بست المقدس PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۶

حجه الاسلام صفری در خطبه های نماز جمعه اين هفته (24/7/94) با اشاره به تبعات ناگوار تبعیت از نفس گفت : تبعیت از نفس انسانیت انسان را مسخ می کند و به تعبیر قرآن به رتبه پایین تر از حیوانات چهار پا نازل می کند. آقای صفری تفزود : براساس آیت قرآن بیشتر اهل جهنم کسانی هستند که از چشم و گوش و قلب خود در راستای معرفت استفاده نکرده و اسیر هوای نفس شدند. آقای صفری در خطبه دوّم نماز جمعه با اشاره به آزمايش موشک بالستیک عماد و آغاز خط توليد اژدر والفجر آن را نماد پیشرفت و اعتماد به خود در فضای تحریم دانست و گفت دشمنان بدانند که فرزندان ایران در حصر تحریم نیز فضا و دریا را تسلیم خود خواهند کرد. خطیب نماز شهرستان گرمی با اشاره به جنایات رژیم اشغالگر قدس گفت : رژیم اشغال گر قدس با سوء استفاده از حوادث پيش آمده در کشور های اسلامی ، در صدد بر آمده است که مسجد بیت المقدس را یهودی سازی کند و زمینه ورود و خروج یهوديان اشغال گر را به مسجد الاقصی فراهم کند. گرفتاریهای که برای کشورهای اسلامی به وجود آورده اند و آنها را به رفع مشکلات خودشان مشغول کرده اند ، بهترين فرصتی به وجود آورده است که مسجد الاقصی را یهودی سازی کنند.

ملت فلسطين که همواره تنها بوده اند امروز نیز برای حفظ بیت المقدس از اشغال یهوديان به تنهائی قیام نموده اند و جان و جوانشان را در راه حفظ قبله گاه اوّل مسلمين تقديم می کنند. در عرض چند روز گذشته قريب به 1000 فلسطيني توسط اشغالگران قدس ربوده و دستگير شدند و بيش از سه هزار فلسطيني زخمي شده و حدود 30 نفر نيز به شهادت رسانده شده‏اند.

سازمانهای به اصطلاح حقوق بشر همان طوری که در کشتار هزاران انسان در منا سکوت کردند ، امروز نیز در مقبال جنایتهای رژيم اشغال گر قدس سکوت نموده اند و سران خائن کشورهای عربی نیز سکوت مرکبار گرفته اند. تنها دولت و ملت ایران است که صدای مظلومیت مردم فلسطین را می شنود و امروز بعد از نماز جمعه جنایت های اين رژيم را محکوم خواهد کرد.

متن کامل خطبه ها

آخرین به روز رسانی در جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۸
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین