صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » مذاکره با آمریکا ممنوع
 
مذاکره با آمریکا ممنوع PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۴

نماز جمعه این هفته با شرکت اقشار مختلف مردم در شهرستان گرمی اقامه شد. حجه اسلام صفری امام جمعه اين شهرستان ئر خطبه اوّل نماز جمعه ضمن دعوت مردم به تقوی ، مبارزه با نفس را مهمترين و اسای ترين نیاز بشر دانست و گفت بدون اصلاح نفس رسیدن به کمالات معنوی ممکن نيست. آقای صفری در خطبه دوّم با اشاره به روز خانواده گفت : دشمنان اسلام تلاش می کنند ماهيت خانواده را که زن و شوهر تشکيل می شود تغییر داده خانواده را به لجن بکشاند. وی افزود دشمنن ما تلاش می کنند خانوداه ها را با ترويخ و تبليغ خيآنت زن و شوهر به همديگر و ترويج خشونت ، تخریب کنند. آقای صفری با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم گفت : ماه محرم ماه بصیرت افزایی است. وی گفت : اگر ماه مبارک رمضان ماه شاختن دشمن درونی و مبارزه با آن و تهذيب نفس از آلودگیهای دشمن درونی است ، ماه محرم ماه شناخت دشمن بیرونی و مبارزه با آن و پاک کردن جامعه از وجود نحس آنان است.

اگر رهبر ما در ماه مبارک رمضان مولای متقيان است که بايد در تحصیل تقوی به آن حضرت اقتداء کنيم. عبادت و شب زنده داری را از آن حضرت یاد بگیريم. رهبر ماه محرم ما امام حسين (ع) است. بايد ندای آزادی بخش آن حضرت را بشنيم و دنبال آن برويم.

گريه ها و زنجیرزنیها و تمام برنامه های محرم برای اين است که بر بصیرتمان بیافزايد و دشمنان و دوستانمان را بهتر بشانسيم . اگر اين نشد تمام برنامه ما در محرم دردی را دوا نمی کند.

آقای صفری افزود ما امروز با دو گروه پرخطر مواجه هستيم يکی دشمنان مکار و پرفریب و ديگری دوستان نادان و ساده انديش.

دشمنان مکار چون می دانند امام حسين واقعی را نمی شود از مردم گرفت ، امام حسين قلابی درست می کنند و به خورد مردم می دهند و دوستان نادان نيز بر امام حسين قلابی عزداری می کنند.

امام حسين (ع) واقعی بنده صالح خداست ، اهل نماز و روزه است و نماز اوّل وقت و کمک به فقراء و ايتمام جزء مهمترين برنامه اوست ولی امام حسين قلابی نماز نمی خواند و به واجبات اهميت نمی دهد. تنا گريه کرده و سياه پوشيدن بلد است.

دشمنان مکار ما ديدند که نمی توانند عزاداری بر امام حسين (ع) را از دوستان آن حضرت بگیرند ، در خود عزادری انحراف ايجاد کردند و دوستان نادان نيز آن عزادری های دشمن پسند را قبول کردند و نوعی عزادری کردند که نه تنها خواست اسلام نبود بلکه وسیله ای شد تا دشمن از آنها بر عليه اسلام استفاده کند.

دشمنان مکار ما به ما گفتند دشمن شما و امام حسين (ع) یزيد 1300 سال قبل بود به آن لعنت کنيد و ما را از یزید های زمانه خودمان غافل کردند دوستان نادان نيز آن را پزیرفته نه تنها از دشمنان و یزيديان زمان غفلت کردند بلکه گاها طبق خواسته آنها عمل نمودند و پرچم امام حسين (ع) را به دست گرفتند و در صف یزید زمان قرار گرفتند. اينها امام حسين (ع) را قبول دارند ولی راهش را نه می شناسند نه می روند.

اينها پيام امام حسين (ع) را متوجه نشدند و نگرفتند به همين خاطر دشمن پسند حرکت می کنند. آقای صفری گفت : امروز امام ما فرزند خلف رسول خدا و جانشين امام زمان ، حضرت آيت الله خامنه ای است. و یزید ما آمريکا و اسرائيل و وهابيت و داعش است. امام ما رهبر عظيم الشأ ما در ديدار با فرماندهان نیروی دریایی سپاه فرمودند که مذاکره با آمريکا ممنوع است.

آمريکا قبل از انقلاب در تمام کشور جولان داشت و همه جا را گرفته بود و حتی رئيس کشور که شاه ما بود بوکر حلقه به گوش آمريکا بود . پس از انقلاب ما آمريکا را از کشور خارج کرديم. او با تهاجم نظامی ، تهاجم فرهنگی ، تحريم سياسی ، تحريم اقتصادی تلاش نمود به کشور برگردد و نفوذ پيدا کند ولی به حول و قوه الهی نتوانست و امروز می خواهد از راه مذاکره وارد شود و از راه مذاکره نفوذ کند.

اگر آمريکا در وجودش يک نقطه صداقت وجود دارد چرا بيش از 50 سال است با دموکراسی در فلسطين مخالف است ؟ چرا در سوريه با دموکراسی مبارزه می کند و مردم سوریه قتل عام می کند؟ چرا به دولت عربستان برای سرکوب دموکراسی در یمن کمک می کند ؟ متن کامل خطبه ها

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین