صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » جلسه برای توطئه در کمپ دیوید
 
جلسه برای توطئه در کمپ دیوید PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۹

نماز جمعه اين هفته (25/02/94) با شرکت اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهرستان گرمی به امامت حجه الاسلام صفری اقامه شد. آقای صفری در خطبه اوّل با تشريح بخشی از خطبه 83 نهج البلاغه عموم مردم را رعايت تقوا دعوت نمود و در خطبه دوّم با اشاره به توطئه های استکبار جهانی و ايادی آن گفت : آمريکا نوکران خود را در کمپ ديوید که محل تفرجگاه رئيس جمهور آمريکاست جمع می کند تا در باره مديريت منطقه تصميم بگيرند. امروز جمع اينها در کمپ ديويد مظهر جلسه شيطانی است که شيطان بزرگ ، شیاطین کوچک را جمع کرده است تا به آنها دستورات جديد صادر کند. ايران هراسی ، فروش تسليحات نظامی به عربها ، ايجاد بحرانهای جديد ، مديريت بحرانها و حفظ و نگه داری نوکران منطقه ای از عمده مباحث اين جلسه است.

آقای صفری افزود : ولی آنچه که تجربه نشان می دهد همواره اراده ی خدای متعال بر تصميمات آنها غلبه کرده است. چون بعضی از نوکرها و حکام فاسق منطقه ساقط شده اند ، تروريستهای که پرورش دادند گرچه در سوريه و عراق جنايات فجيعی انجام دادند ولی در حال نابودی هستند ، قدرت ايران در منطقه هر روز افزايش می يابد ، آنها از شيعه می ترسيدند و در لبنان و عراق و يمن قدرت در دست شيعه است و مردم نيز بيدار شده اند.

خطیب نماز جمعه گرمی با اشاره به حکم اعدام مجاهد نستوه شيخ نمر النمر گفت : آل سعود که با کشتار مردم به حکومت رسيدند و با خفگان به حکومت خود ادامه داده اند امروز به آخر خط سيده اند. کشتار مردم يمن که هزينه سنگينی بر آنها تحميل کرد و لکه ننگينی در پيشانی آنها شد هيچ نتيجه ای به آنها نداد و اعلان اينکه شيخ نمر را که از آل سعود خواسته بود قبرستان بقيع را تعمير کنند و شيعيان را آزد کنند به اعدام محکوم کردند و سازمانهای بين المللی ساکت ماندند ، بر رسوائی ديگر آنها افزود.

آقای صفری گفت : امروز کدام مردمی است که نداد تمام جنايت های زیر سر آمريکاست. کدام مردمی است که نداند حکام عربی ابزار دست آمريکاست. کدام مردمی است که نداند آل سعود خائن به امت اسلامی است . و همين آگاهی منشأ بسیاری از دگرگونی ها در منطقه خواهد بود.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین