صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » صهیونیسم و وهابیت دو مشکل امت اسلامی
 
صهیونیسم و وهابیت دو مشکل امت اسلامی PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۰

حجه الاسلام صفری در خطبه اوّل نماز جمعه با اشاره به آياتی از قرآن راه سعادت انسان را چهار چيز معرفی کرد و گفت از سوره مبارک عصر استفاده می شود که تمام انسانها در خسران و ضرر بزرگی هستند مگر کسانی که ايمان دارند و عمل صالح انجام می دهد و به همديگر حق و استقامت در مقابل اجرای حق را توصیه می کنند. آقای صفری در خطبه دوّم با اشاره به تجاوز عربستان به یمن گفت : امت اسلامی امروز گرفتار دو بلای بزرگ صهیونیستی و وهابی شده است. صهيونیستها قدس را اشغال کرده اند و وهابیها مکه و مدينه را. و مشکل وهابی از اشغال قدس هم سنگين تر شده است. چرا که رژيم اشغال گر قدس در نهايت ذلت قرار گرفته و توان هيچ اقدامی را ندارد و در دست حزب الله اسیر شده است ولی عربستان مرکز وهابيت با داشتن ذخایر عظيم نفتی و سوء استفاده از مقدسات اسلامی عوام فريبی نموده ، کشورهای اسلامی را به چالش کشانده است. نفت که سرمايه مردم مسلمان عربستان است يا مفت به بيگانه گان داده می شود يا صرف خانواده سلطنتی سعوديها می گردد و يا برای کشتن مسلمانها و اشغال کشور های اسلامی هزينه می گردد.

خطیب جمعه گرمی گفت : عربستان در بحرین به کشتار مردم مظلوم بحرين مشغول بود که داعش را به سوريه و عراق فرستاد و جبهه مقاومت را به چالش کشاند و موجب اتلاف نیروی عظيم امت اسلامی در سوريه و عراق شد . گرچه شکست خورد ولی می توانست اين نيروی انسانی و نظامی در مقابله با استکبار جهانی مصرف شود و اسرائيل و استکبار را به زانو در آورد و امروز نيز به طور مستقيم به يمن حمله نمود تا مردم يمن را قتل عام نمايد.

آقای صفری در ادامه سخنان خود افزود : هرجا اسلام ناب و اسلامی که پيامش عزت و آزادگی است سر بلند کند و بپاخیزد ، لرزه براندام آمريکا و ایادی و حکام فاسد منطقه می اندازد که يکی از مصاديق آن قيام مردمی يمن است. خانواده سعودی که سالهاست تمام شبه جزیره عربستان را مانند يک اژدها بلعيده است همواره از بيدار شدن مردم و قيام مردمی در هراس است و بر همين اساس قيام مردم يمن را به ضرر خود می داند.و با هزينه هنگفت به آن حمله کرده است. اميدوارم حمله عربستان به يمن آغاز نابودی وهابيّت و مقدمات فرج امام غائبمان باشد.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین