صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » فروپاشی اخلاق سیاسی در آمريکا
 
فروپاشی اخلاق سیاسی در آمريکا PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۱

نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان گرمی با شرکت اقشار مختلف مردم در مسجد جامع اين شهر برگزار گردید. حجه الاسلام صفری امام جمعه گرمی با اشاره به نامه سرگشاده سناتورهای آمريکائی گفت: اين که برخی از نمايندگان با صراحت تمام اعلام کنند توافقات انجام شده تنها در دوران رياست جمهور وقت اعتبار دارد ، اين نهايت سقوط اخلاق سیاسی است. آقای صفری افزود : اقتضای قوانين بين المللی اين است که اگر دولتی به چيزی متعهد شد بايد دولت بعدی نيز به آن متعهد باشد و نمی تواند آن را نقض کند ، ولی اينها با تمام بي حيایی می گويند رئيس جمهور بعدی آمريکا با حرکت خودکار می تواند تمام موافقتها را لغو کند. البته اين کار شنيع و زشت از دلتمردان آمريکا بعيد نيست. و درست به همين دليل است که مقام معظم رهبری با تأييد نمايندگان کشورمان در مذاکرات هسته ای می فرمايند من نگران مذاکره هستم چون طرف مقابل ما مکار و حيله گر است.

خطیب جمعه گرمی در ادامه سخنان خود گفت: اين مقوله يکی از مضحک ترين پديده عصر است که آمريکا ایران را به حمايت از تروریزم متهم می کند آمريکائی که خبیث ترين ترورست عالم يعنی داعش را به وجود آورد و از اين که توسط کمک مشاوران ايران در سوريه و عراق در حال نابودی است بسیار خشمگين است و اظهار نگرانی می کند. آمريکا که ازکثیف ترين تروریزم دولتی يعنی رژیم جعلی اسرائيل آشکارا حمايت می کند و شريک جرم و جنايت اسرائيل است. در ادبیات دولت آمريکا دفاع ازکشور و وطن و مقاومت در مقابل تهاجم بيگانگان يک عمل تروریستی است و حمله به يک ملت و به خاک و کشيدن زن و کودک يک کشور نيروی شبه نظامی است و کمک به آنها و اسلحه دان به آنها فضيلت است. ادبيات آمريکا اين است. نظام دولتی و حکومتی آمريکا تا اين اندازه مسخ شده است.

آقای صفری افزود : البته آمريکا بايد از ملت ايران خشمگين شود زیرا همين ملت ايران فرزند ناخلف آمريکا گروه تروریستی داعش را در عراق و سوريه شکست دادند و تربیت يافتگان همين نظام اسلامی ایران ، رژیم جعلی اسرائيل و جگر گوشه آمريکا را به مذلت و خواری کشانده اند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین