صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » برکات نظام اسلامی قابل شمارش نیست
 
برکات نظام اسلامی قابل شمارش نیست PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۴

حجه الاسلام صفری امام جمعه گرمی با اشاره به دهه مبارک فجر گفت : امروز يکی از وظايف بزرگان و ریش سفیدان ما اين است که وضعيت ایران قبل از انقلاب و ستم های حکومت پهلوی را برای جوانان ترسیم کنند. آقای صفری افزود: قبل از انقلاب ما گرفتار پادشاهی بوديم که نوکر آمريکا و دشمن دين و ملت ايران بود. رهبران ملت ايران در زندانها و تبعيدگاهها بود در حالی که غارتگران غربی نه تنها در امنيت کامل بودند بلکه در اهانت به ملت ايران آزادی کامل داشتند.

آقای صفری گفت: روزی نخبگان ما يا وابسته غرب بودند يا در زندانه شکنجه می شدند و نه تنها روستاها بلکه شهرهای ما ويرانه بود و هيچ پيشرفتی را نداشتيم و در همه چيز وابسته به خارج بوديم. اما امروز در تولید علم رتبه اوّل منطقه و رتبه 15 جهان را داريم در حوضه نانو رتبه اوّل منطقه و رتبه هفت جهانی را داریم.

در زمینه فناوری و تحقیقات سلول‌های بنیادی به عنوان ۱۰ کشور بر‌تر جهان محسوب می‌شویم. ایران با سالی ۴۰۰ پیوند، جزو سه کشور بر‌تر دنیا در پیوند مغز استخوان به شمار می‌رود.

اگر روزگاري در ايران پيكان مونتاژ مي شد حالا بيش از 50 نوع محصولات خودروسازي با برند ملي يا مشاركت خودروسازان معتبر جهان توليد وبه بازار عرضه مي شود. ايران به عنوان نهمين كشور سازنده و پرتاب كننده ماهواره ثبت محسوب می شود . در بعد پيشرفتهای نظامی در توليد موشکهای بالستیک و پهبادهای پيشرفته نه تنها امنيت ايران بلکه لرزه بر اندام اسرائيل انداخته ايم.

آقای صفری در ادامه سخنان خود در باره شهرستان گرمی گفت: در همين دهه مبارک فجر در حدود 77 پروژه با نزديک به 22 ميلیارد تومان افتتاح می شود. اگر پروژه های نيمه تمام تکميل شود و اين منطقه آزاد تجاری اگر بزودی حل شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. همه اينها در سايه ی انقلاب اسلامی است.

آقای صفری در پيایان از شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور به دليل موافقت با ايجاد منطقه تجاری ، صنعتی در استان اردبيل تشکر کرد و از مسئولين استان خواست با پيگيری مستمر خود شهرهای شمالی استان خصوصا شهرستان گرمی را از فقر و محروميت نجات دهند

 

نظرات  

 
0 #1 اسممو بگم میشناسی ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۹
سلام
جناب صفری .به قدری از دست شما ناراحتم که چند بار خواستم بیام در خونت.بیام هر چی از دهنم دراومد بهت بگم
میای تو مسجد میگی مردها صیغه کنن. صیغه کنن.پدر منم رفته صیغه کرده.زندگی ما رو نابود کرده.هر روز تو خونه دعوا داریم.دیگه میخوام از این خونه برم.پدر من به خاطر حرفای شما ما رو بدبخت کرده.نمیدونم دیگه به یه آخوند که با حرفاش همچین ظلمی به ما کرده چه باید گفت.متاسفم براتون.
------------------------------
باسلام سخن بنده با افراد مجرد بوده نه مردانی که زن دارند. امیدوارم خودت و پدرت دوباره به سخنان بنده مراجعه کنید تا متوجه شوید.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین