صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » سهم شهداء
 
سهم شهداء PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۷:۳۶

حجه الاسلام صفری در خطبه دوّم نماز جمعه اين هفته با اشاره به سهم خواهی های برخی از افراد از رياست محترم جمهور گفت :  اگر قرار است سهم افراد داده شود و عده ای به خاطر اين که به رئيس جمهور رای داده اند صاحب منصب شوند ، اوّل سهم شهداء را بدهيد ، آنها که در راه احيای ارزشهای اسلامی جانشان را تقدیم نمودند ، آنگاه اگر چيزی ماند به ديگران بدهيد. آقای صفری افزود : اگر کسی بخاطر دادن يک رای مديرکل می شود کسی که  بخشی از جانش را داده چه سمتی بايد داشته باشد؟

 

نظرات  

 
0 #1 مهدی ایمانپور ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۲
پدر و مادر، من در خلوت خالص تو بودم. دیدم که چسبیدی با همه ی وجود و ایمان و اخلاصت دعا می کنی. خدا و پیغمبرت و کتابت و ائمه ات و همه ی مقدسینت را می خوانی که خدایا من را نجات بده! مــــــــــــــ ــن! خدایا به تن من سلامت بده! به زندگی من عافیت بده! قرض من را ادا کن! مریض من را شفا بده! مسافر من را به سلامت از سفرش به من برگردان! ارواح گذشتگان من را ببخش و در سرازیری قبر به داد من برس! من را از آن آتش خشم و عذاب رها کن! من را در بهشت با شخصیت های بزرگ مقدست محشور بگردان! ... من نمی دانم این چه جور دینی است که از بشریت صحبت نمی کنه، از جامعه صحبت نمیکنه، از زندگی انسان ها صحبت نمی کنه همش مــــــــــــــ ــنه! در اینجا من، در آنجا من. این دین فقط تو را باید نجات بدهد؟ من به دنبال دین و ایمانی می گردم که بشریت را نجات بدهد حتی خودم هم فدایش بشوم.

------------------------------
اين توصیه اسلام نيست که فقط خود را دعا کنی بلکه در احاديث وارد شده است که اگر کسی در غیاب مومنی وی را دعا کند خدای متعال 40 دعای او را مستجاب می سازد. هرکس يک عيب مومنی را بپوشاند خدای متعال 70 عيب او را می پوشاند. هرکس يک انسانی را نجات دهد گويا همه ی انسانها را نجات داده است. هرکس به فقيری کمک کند گويابه خدا کمک کرده است. اين است دين اسلام.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین