صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » نفوذ پر خطر ابتذال به خانواده ها
 
نفوذ پر خطر ابتذال به خانواده ها PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۳ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۲

 

حجه الاسلام صفری در خطبه های دوّم نماز جمعه با اشاره به روز خانواده گفت : علائم خطراتی که خانواده ها را در غرب متلاشی نموده در خانواده های ما نيز مشاهده می شود. وی در ادامه گفت :

امروز آثار فرهنگ مبتذل غرب در خانواده های ما ديده می شود ، امروز نشانه های بيماری خطرناکی که غرب را نابود کرده و نسب را زير سوال برده است ، در خانواده های ما ديده می شود.

دخترانی که با آرايش تند و لباسهای تنگ و بدن نما در خيابانها ظاهر می شوند علامت چيست ؟

زنان شوهردار ، با آرايش تمام و زينت تند و لباس جذاب که تمام برجستگيهای بدنش را نشان می دهد ، همراه شوهر در خيابانها می گردد ، علامت چيست؟

اختلاط دنشجويان دختر و پسر بدون رعايت حجاب اسلامی و بدون کنترل نسب نشانه چيست؟

ارتباط دختران و پسران و انتخاب دوست از جنس مخالف و آشنائيهای طولانی خيابانی ، sms ها و جت نمودنها ، ايميل فرستادنها ، شماره تلفن دادنها نشانه چيست ؟

افزايش طلاق و شکايت از مهريه و مانند آنها آيا نشانه بيماری نيست ؟

 

نظرات  

 
0 #1 همشهری ۱۳ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۰۷
ضمن عرض سلام خدمت امام جمعه شهرستان گرمی
تمام این ناهنجاری های اجتماعی ناشی از وضعیت بد اقتصادی خانواده ها و آنتن های ماهواره که در بام هر خانواده مشاهده میشه و دلیل دیگر فاصله طبقاطی هستش که این روزها در بین جامعه مشاهده میشه متاسفانه امروز دختران همشهری ما با نگاه کردن به شبکه های خارجی که لباسهایی تنگ و ساپورتهایی که ممکن است نشانگر زیبایی باشه میپوشند اما این زیبایی به از دست رفتن حیا در بین دختران هستش و پسران ما نیز با آرایش کردن همانند خانمها و پوشیدن شلوارهای تنگ و چسبان و گاهی شلوارهای پاره پاره که نشانگر این هست که مسئولین شهر هیچوقت به فکر فرهنگی شهر نبوده و فقط در نقش تماشاگرهستند تا مسئول خدمت حضرتعالی عرض شود که باید چارهای به این کار دیده بشه و الا ممکن است در اینده با نسلهلهایی که هیچ سنخیتی با نسلهای قدیمی نداره متولد بشه و آنوقت جامعه ای خواهیم داشت مثل جوامع غربی
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین