صفحه اصلی » اخبار » سیاسی » نماز جمعه گرمی
 
نماز جمعه گرمی PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

 

نماز جمعه این هفته ( 08/05/1400) با حضور اقشار مختلف مدم به امامت حجه الاسلام صفری با رعایت پروتکلهای بهداشتی در مسجد جامع گرمی اقامه گردید.

حجه الاسلام صفری امام جمعه گرمی د خطبه اوّل با دعوت مردم به تقوی گفت : مسلمان نه تنها نباید با مسلمان دیگر قهر باشد بلکه باید اگر مشاهده کرد دو نفر مسلمان با هم قهرند ، آنها را سازش دهد.

آقای صفری افزود : اصلاح ذات البین بر اساس روایات از تمام نماز و روزه های مستحبی برتر حتی کسانی که برای اصلاح قدم بر می دارند پاداش شب قدر را دارند و جزو مقربین خداوند متعال شمرده می شوند.

خطیب جمعه گرمی گفت : در روایت از پیامبر اسلام (ص) وارد شده است که هرکس برای اصلاح اختلاف زن و شوهر تلاش کند ، خدای متعال پاداش هزار شهیدی را که د راه خدا کشته شده اند به وی عطا می کند.

امام جمعه گرمی در خطبه دوّم ضمن دعوت مجدد مردم به تقوا میلاد امام کاظم (ع) و روز مباهله و روز خانواده را گرامی داشت و با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در آخرین دیدار خود با دولت دوازدهم گفت : عده ای تصور می کنند آمریکا ، تمام دنیاست فلذا به کشور ما انتقاد می کنند که چرا با دنیا قطع ارتباط کرده اید. اینها اوّلا متوجه نیستند که آمریکا بخش کوچکی ازدنیاست که آنهم هر روز منزوی تر می گردد ثانیا هیچ عاقلی د خانه اش را به روی دشمن باز نمی کند و آمریکا از اوّل انقلاب ثابت کرده است که دشمن مردم و کشور ماست.

حاج آقا صفری در ادامه افزود : همانطوری که مقام معظم هبری فرمودند ما هرچه به آمریکا کمترین اعتمادی کردیم همانجا شکست خوردیم و هرجا با بی اعتمادی به آمریکا پیش رفتیم و به خودمان اتکاء کردیم موفق شدیم و مذاکره دولت دوازدهم با آمریکا این تجربه را نشان داد که آمریکا به هیچ وجه قابل اعمتاد نیست.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: مهندس محمود میرزائی