صفحه اصلی » اخبار » اقتصادی » برخوردتشریفاتی با نامگذاری سال
 
برخوردتشریفاتی با نامگذاری سال PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۵

نماز جمعه اين هفته به امامت حجه الاسلام صفری و با شرکت اقشار مختلف شهرستان گرمی در مسجد جامع اين شهر اقامه شد. امام جمعه گرمی با اشاره به نامگذاری هر سال به نامی از طرف مقام معظم رهبری ، گفت : معمولا اين نامگذاری که جهت حرکت مسئولين و سياستگذاری در مدیريت کشور را نشان می دهد ولی مسئولين ذی ربط تشريفاتی با آن برخورد می کنند و تنها به تعريف و تمجيد و برگذاری همايش و سمينار اکتفاء می کنند. آقای صفری افزود : مديريت جهادی با عزم ملی ، پيوند قدرت ملی مردم با قدرت مديريتی مسئولين مجاهد است که ثمره آن پيشرفت است . آقای صفری با اشاره به مسائل مربوط به شهرستان گرمی گفت : فارغ التحصيلان و بيکاران ما به جای تمايل به شغلهای توليدی و تلاش در عرصه توليد ، دنبال ميز خالی ادارات و شرکت ها می گردند که اين نگرش کار را بر کشور و خود جويندگان کار سخت کرده است.

آقای صفری گفت : در حالی که در شهرستان گرمی در نظر داريم چندين سد برای مهار آبها بزنيم و لازم هم هست ولکن سد گيلارلو که اعتبار بسیار سنگينی نيز بر آن هزينه شده بدون استفاده عاطل و باطل مانده است. قرار بود از آب مذکور برای کشاوران داده شود و بدين منظور 113 ميليون تومان برای مطالعه طرح و خاک شناسی هزينه شد و دو ميلياردو 500 هزارميليون تومان نيز لوله برای خط انتقال خریداری شد ولی سالهاست که همان امکانات ، گرد و خاک می خورند . آب و خاک و امکانات وجود دارد و لی خاک زراعی تشنه و کشاورزان گرسنه اند. اين امر با مديريت جهادی ناساز گار است.

دهها طرحهای دامداری و مرغداری با هزینه ميلياردها تومان از پول کشور به دليل سوء مديريت و يا عدم همکاری بانگها و يا اهل نبودن صاحبان آنها تعطيل ، ورشکسته شده اند و يا با ظرفيت بسیار پايين کار می کنند. چه کسی بايد اينها را سامان دهد؟

خطیب جمعه گرمی گفت : سالهاست که به بهانه بازگشائی چهار راه بخشی از شهر را به ويرانه و پادوق معتادان تبديل کرده اند و کاری برای آن انجام نمی دهند و مسائل حاشيه ای شورا و شهرداری را به خود مشغول کرده است.

 

نظرات  

 
+1 #1 من ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۶
درد مان زیاد است حاجی نگو که دلمون خیلی پره
ما مسئولین هم از این وضعیت بیزاریم ولی سیستم مریضه
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: اکین