صفحه اصلی » اخبار » اجتماعی » حجه الاسلام صفری : دولتمردان آمریکا در خون 200 هزار شهید دوران دفاع مقدس و 17 هزار شهدای ترور شریک جرم حزب بعث ، منافقین و رژیم صهیونیستی است.
 
حجه الاسلام صفری : دولتمردان آمریکا در خون 200 هزار شهید دوران دفاع مقدس و 17 هزار شهدای ترور شریک جرم حزب بعث ، منافقین و رژیم صهیونیستی است. PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷

نماز جمعه این هفته (17/9/96) شهرستان گرمی با حضور اقشار مختلف مردم به امامت حجه الاسلام صفری در مسجد جامع اقامه شد. حجه الاسلام صفری در خطبه اوّل با اشاره به توصیه پیامبر اسلام (ص) بر ابوذر (ره) گفت : دوران جوانی سرمایه گرانقیمتی است که انسان آن می تواند دنیا و آخرت خود را آّادکند. آقای صفری افزود : کسانی که دوران جوانی خود را به بطالت گذارنده اند ، دوران میانسالی و پیری خود را دچار سختی و آخرت خود را دچار خسران خواهند نمود.

امام جمعه گرمی در خطبه دوّم با اشاره به این که هرکس ظلم ظالی رضایت داشته باشد در ظلم او شریک است ، گفت : آمریکا و اسرائیل در روی کره زمین ظالمترین حکومتی است که بر اسلام و امت اسلامی ستم نموده است. وی افزود: انگلیس و آمریکا 53 سال از دودمان پهلوی که سراسر حکومت ستم و بردیگی و سرسپردگی بود ، حمایت نمود و با حمایت از صدام جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل نمود که علاوه بر بیش از 10 تریلیون دلار خسارت وارد کرد که اگر نفت تمام قرن بیستم خود را هزینه کنیم این خسارت جبران نمی شود ، 200 هزار نفر از بهترین عزیزانمان را از دست ما گرفت.

آقای صفری افزود : آمریکا با حمایت از منافقین 17 هزار از دانشمندان ، بزرگان دینی ، کشوری و مردم عادی را ترور کرد ، که اگر حمله به نفت کشهای ایران و حمله طبس و اسقاط هواپیمای مسافربری و دیگر جنایات آمریکا بر لیست جنایت بی شمار آن بیافزایم ، عمق دشمنی آمریکا با ملت ایران خود را بیشتر نشان خواهد داد.

حجه الاسلام صفری در پایان سخنان خود گفت : آمریکا با این جنایات سخیف و وحشاینه خود ، حالا عده ای آنقدر رحمه للعالمین شده اند که شعار مرگ بر آمریکا را نیز جایز نمی دانند و هنگامی که مردم ستم ایران شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند ،آنها لباس ماتم به تن می کنند. کشور ما در داخل با چنین جانورانی در داخل با چنین ساده لوحانی مواجه هستیم.

امام جمعه گرمی افزود : اینها جمع شدند قبله گاه مسلمان را اشغال کردند. یک قدم از اشغال و جنایشتان عقب گرد نکردند هرچه عربها عقب کشیدند آمریکا و اسرائیل جلو آمد. عربها هر روز مذاکره کردند و اسرائیل هر روز قسمتی از فلسطین را اشغال کرد ، تا این که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا چهارشنبه در سخنرانی خود قدس را رسما به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد. اگر حزب الله لبنان نبود آنها الان لبنان را نیز اشغال کرده بودند اگر سرداران ایرانی و مدافعان حرم از لبنان ، پاکستان ، افغانستان و عراق نبود ، آنان سوریه و عراق را نیز اشغال کرده بودند. و امروز ما در مرزهای کشورمان مشغول جنگ بودیم. و دلسوزان آمریکا که امروز حتی شعار مرگ بر آمریکا را در مقابل این همه جنایت روا نمی دانند ، به خارج فرار کرده بودند و پناهنده شده بودند. آنها جز اشغال و قتل و کشتار چیزی نمی فهمند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

طراح و برنامه نویس: مهندس محمود میرزائی